УКРАЇНА

Росія готує санкції проти декількох сотень українських громадян та компаній — ЗМІ

19 липня, 2018 14:09
УКРАЇНА/Росія готує санкції проти декількох сотень українських громадян та компаній — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
В уряді Росії почалась робота з розробки нових санкцій проти декількох сотень громадян України, зокрема чиновників та бізнесменів, а також сотні українських компанії.

В уряді Росії почалась робота з розробки нових санкцій проти декількох сотень громадян України, зокрема чиновників та бізнесменів, а також сотні українських компанії.

Про це повідомляє російський «Комерсант» з посиланням на свої джерела в уряді РФ.

Зокрема, за словами джерела «Комерсанту», санкції полягатимуть у блокуванні активів на території Росії та забороні виводу коштів.

Розроблятиме перелік підсанкційних осіб російське міністерство економіки, а також мінфін. Координує процес перший віце-прем’єр Росії Антон Сілуанов.

Крім персональних санкцій, Росія готує торговельні обмеження щодо низки товарів, які Україна продає в Росію.

Згідно з повідомленням, нові російські санкції мають стати «дзеркальною відповіддю» Росії на запроваджені рішенням РНБО України санкцій проти росіян, причетних до війни на сході України та анексії Криму.

Нагадаємо, 24 травня Адміністрація президента оприлюднила оновлений перелік санкцій проти Росії. До списку потрапили 1748 фізичних осіб та 756 юридичних осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Які наслідки матиме блокування WebMoney для українців

Крім того, рішенням Ради національної безпеки та оборони України електронна платіжна система WebMoney потрапила до переліку антиросійських санкцій.

25 травня Нацбанк скасував реєстрацію WebMoney у межах антиросійських санкцій.

Раніше президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо накладання санкцій на осіб, які брали участь у проведенні незаконного голосування у анексованому Криму.

Пов`язані новини