Росія, за словами прес-секретаря президента РФ Дмітрія Пєскова, найімовірніше, не буде підписувати з Україною контракт на постачання електроенергії в Крим, якщо Київ наполягатиме на пункті в контракті про приналежність півострова українській стороні. Про це заявив сам Пєсков.

«Із великою часткою впевненості можна припустити, що президент ухвалить рішення відмовитися від підписання контракту на таких умовах»,  —
повідомляє «Інтерфаксу».

Саме так Пєсков прокоментував «соцопитування» у Криму.

«Перші результати соцопитування показують досить однозначну картину. Звісно, потрібно дочекатися остаточних результатів, хоча і за попередніми можна судити про багато»,  — зазначив він.

30 грудня, в результаті пошкодження ЛЕП «Каховська-Титан», подача електроенергії до АР Крим призупинена. Про це повідомив начальник управління інформаційної політики державного підприємства «Укренерго» Зиновій Буцьо.

Зазначається, що 30 грудня, вночі, спрацювала система релейного захисту. При проведенні огляду лінії «Каховська-Титан» виявлено лежачу на землі бетонну опору.

31 грудня, створено спеціальну комісію, яка займається перевіркою причин пошкодження ПЛ 220 «Каховська-Титан».

Зазначається, що області Херсонщини, які живляться від цієї лінії, були тимчасово підключенні за резервною схемою електропостачання.

Поділитись: