Війна

Росіянина Агеєва немає в списках на обмін — адвокат

16 грудня, 2017 12:42
Війна/Росіянина Агеєва немає в списках на обмін — адвокат
Зберегти
Вигляд
Громадянина Росії Віктора Агеєва, якого зараз судять у Новоайдарі Луганській області за підозрою у тероризмі немає в списках на обмін, який обіцяють провести до новорічних свят. Проте є в ньому громадяни України, яких українські військові затримали влітку 2017 року поблизу населеного пункту Жолобок разом з Агеєвим — це Богдан Венгер та Сергій Гладков.

Громадянина Росії Віктора Агеєва, якого зараз судять у Новоайдарі Луганській області за підозрою у тероризмі немає в списках на обмін, який обіцяють провести до новорічних свят.

Проте є в ньому громадяни України, яких українські військові затримали влітку 2017 року поблизу населеного пункту Жолобок разом з Агеєвим — це Богдан Венгер та Сергій Гладков.

Про це в коментарі Громадському розповів адвокат Агеєва Віктор Чевгуз.

«Я зараз спілкуюся із російським консульством та з представниками української влади, щоб стало можливим включення мого підзахисного у списки на обмін, поки що там його прізвища немає, чомусь його не запитують не самоназвана «ЛНР», ні «ДНР».

Нагадаємо, судові засідання у справі Агеєва по суті розпочалися 13 грудня. Віктор Чевгуз, який збирався представляти інтереси Агеєва ще з літа 2017 року офіційно почав виконувати свої обов'язки з початку грудня 2017 року.

«Були просто організаційні непорозуміння із консульством, зараз я його захищаю офіційно», — сказав Чевгуз.

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 людей, один з яких мешканець Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін. Але фінальні списки досі не узгоджені, повідомляв представник ОБСЄ Тоні Фріш.

ДИВІТЬСЯ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Пов`язані новини