Новоайдарський суд, що на Луганщині, визнав винним у тероризмі і засудив громадянина Росії Віктора Агеєва до 10 років позбавлення волі.

Новоайдарський суд, що на Луганщині, визнав винним у тероризмі і засудив громадянина Росії Віктора Агеєва до 10 років позбавлення волі.

Про це у Facebook повідомив адвокат Агеєва Віктор Чевгуз.

«Сьогодні росіянин Віктор Агєєв Новоайдарським районним судом Луганської області засуджений до 10 років позбавлення волі», — написав він.

За його словами, 24 січня у справі Агєєва закінчилося судове слідство і відбулися судові дебати.

Агеєва звинуватили в участі у бойових діях на боці самоназваної «ЛНР», а також у незаконному зберіганні і носінні вогнепальної зброї та боєприпасів.

Прокурор просив засудити Агєєва до 12 років позбавлення волі, з конфіскацією майна. Суд частково задовольнив клопотання прокуратури, обравши міру покарання — 10 років в'язниці.

Адвокат висловив думку, що таке покарання «є надмірно суворим» і анонсував апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, у червні минулого року військові ЗСУ знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 людей, один з яких мешканець Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

У Росії після цього повідомили, що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін. Але фінальні списки досі не узгоджені, повідомляв представник ОБСЄ Тоні Фріш.

ДИВІТЬСЯ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile