Росія з 8 липня тимчасово не буде приймати рейси грузинських авіакомпаній.

Про це повідомляє «Інтерфакс» із посиланням на джерело.

Згідно з інформацією, причина припинення польотів — «необхідність забезпечення достатнього рівня авіаційної безпеки, а також наявність простроченої заборгованості за аеронавігаційну діяльність перед ФГУП «Держкорпорація з ОрПР».

Як стверджують у Мінтрансі РФ, загальна сума заборгованості грузинської сторони становить 792 543 доларів США і 592 251 рублів.

Зазначається, що заборона діятиме до моменту повного погашення заборгованості грузинською стороною.

Раніше повідомлялось, що президент РФ Володимир Путін заборонив російським авіакомпаніям з 8 липня літати в Грузію, а також розпорядився повернути росіян з Грузії.

Нагадаємо, 21 червня в Грузії пройшов другий день масових акцій протесту. Внаслідок протестів біля парламенту Грузії 20 червня постраждали 240 людей.

Невдоволення громадськості викликало те, що російський депутат, член Комуністичної партії Сергій Гаврилов сидів у кріслі голови парламенту Грузії, коли виступав на сесії Міжпарламентської асамблеї православ'я. Це також викликало обурення групи парламентаріїв, які зірвали засідання.

У ніч на 21 червня після декількох годин сутичок, застосування сльозогінного газу, гумових куль та водометів силовики завершили операцію з розгону акції протесту.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile