Призначення Олега Гладковського на посаду першого заступника секретаря Ради національної безпеки та оборони було помилкою з боку президента. Таку думку в ефірі програми Громадського «Нині вже» висловив заступник голови фракції Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко.

«Історія з Гладковським, це вже моя особиста думка, це була помилка президента призначення Гладковського на цю посаду», — сказав Гончаренко.

«Я вважаю, що його не треба було призначати взагалі», — додав він.

Гончаренко вказав, що новопризначений на посаду заступника секретаря РНБО Сергій Кривоніс користується беззаперечним авторитетом — «який і вогонь, і воду пройшов».

Та нагадав, що Порошенко пообіцяв більше не призначати на посади близьких людей і бізнес-партнерів.

Нагадаємо, програма «Наші гроші з Денисом Бігусом» випустила розслідування, у якому йдеться, що син заступника секретаря Ради національної безпеки й оборони Олега Гладковського — Ігор є учасником схем з розкрадання в оборонному комплексі України. Олег Гладковський, своєю чергою, є близьким другом президента Петра Порошенка. За даними розслідувачів, керівництво концерну Укроборонпром знало про шахрайські оборудки й давало на них згоду.

Перший заступник секретаря РНБО Олег Гладковський звернувся до правоохоронців із заявою про перевірку фактів з розслідування програми «Наші гроші» та попросив тимчасово зупинити його повноваження на посаді. Порошенко його відсторонення підтримав, а 4 березня підписав указ про звільнення з посади першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського.

Поділитись: