УКРАЇНА

Розмови про втрати держбюджету від заборони сполучення з РФ є маніпуляцією — Омелян

30 серпня, 2018 17:23
УКРАЇНА/Розмови про втрати держбюджету від заборони сполучення з РФ є маніпуляцією — Омелян
Зберегти
Вигляд
Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що жодних втрат бюджету від імовірної заборони сполучення із РФ не буде.

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вважає, що жодних втрат бюджету від імовірної заборони сполучення із РФ не буде.

Про це Омелян повідомив на брифінгу в Києві.

«Це така ж сама маніпуляція, як і у випадку із забороною авіасполучення. Тоді експерти говорили одне, міністерство — інше. У підсумку експерти помилилися», — відповів міністр на запитання журналіста Громадського.

Раніше екс-заступник міністра інфраструктури, радник голови Укравтодору Олександр Кава заявив, що залізничні перевезення з Росією є прибутковими, завдяки чому Укрзалізниця компенсує збитки від внутрішніх перевезень.

Нагадаємо, Омелян виступає за заборону сполучення з Росією.

Водночас він зазначив, що остаточно рішення про скасування потягів між Україною та РФ мають ухвалювати РНБО та уряд. 

15 серпня 2018-го міністр транспорту Росії Євген Дітріх заявив, що  закриття залізничного сполучення між Україною та Росією принесе лише дискомфорт громадянам.

Між Україною і Росією курсують 14 потягів. Дев’ять з них українські. Два київські, два харківські, одеський, херсонський, а також з Кривого Рогу та Хмельницького. Кінцеві точки дві — Москва або Санкт-Петербург.

Авіасполучення між Україною і Росією було припинено 25 жовтня 2015 року. Умовою відновлення авіаційного сполучення між Україною та РФ Мінінфраструктури назвало припинення російськими компаніями польотів у Крим та сплати всіх штрафних санкцій за незаконні польоти.

Улітку 2017-го російське видання «Коммерсант» повідомило, що Україна скасовує потяги в РФ. Однак, в Укрзалізниці тоді спростували цю інформацію. 

Пов`язані новини