ENRU

Саакашвілі назвав вимогу Луценка сплатити штраф за перетин кордону тиском на суд

Позбавлений українського громадянства екс-очільник Одеської ОДА та екс-президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що вимога генерального прокурора Юрія Луценка щодо сплати штрафу за перетин кордону України є тиском на суд.

Про це Саакашвілі написав у Facebook.

«Генеральний прокурор України заявив, що я повинен заплатити штраф за незаконний перетин державного кордону. Це пряме порушення закону і відвертий тиск на суд з боку неправомочної особи», — зазначив він.

«Юрію Віталійовичу, ви, як генеральний прокурор України, не могли не чути про презумпцію невинуватості. Крім того, як посадова особа, ви такими заявами прямо дискредитуєте судову систему України», — додав екс- голова Одеської ОДА.

Саакашвілі припустив, що суд вже виніс рішення з приводу штрафу, про яке він не знає.

«Або ви навпаки непрозоро натякнули судді, який повинен бути вердикт?», — зауважив він.

Раніше Луценко заявив, що Саакашвілі має сплатити штраф за перетин кордону.

Раніше Луценко звинуватив Найєма у сприянні Саакашвілі при перетині кордону

26 липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців.

У МВС заявили, що 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі. Пізніше стало відомо, що поліція затримала 5 людей через сутички у «Шегинях».

Президент Петро Порошенко заявив, що політик порушив закон на кордоні.

19 вересня позбавлений громадянства Саакашвілі провів зустріч під Адміністрацією президента

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Прорив Саакашвілі»: Як колишній президент Грузії переграв чинного президента України.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram