Екс-очільник Одеської області та екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі у Львові все ж підписав протокол про адміністративне порушення під час перетину кордону.

Екс-очільник Одеської області та екс-президент Грузії Міхеїл  Саакашвілі у Львові все ж підписав протокол про адміністративне порушення під час перетину кордону.

Водночас спершу він підписав заперечення проти протоколу, складене його адвокатом Маркіяном Галабалою, оскільки захист вважає документ про притягнення політика до відповідальності незаконним. 

Саакашвілі вніс від руки виправлення в заперечення до протоколу.

При цьому він заявив:

«Добре. 18 вересня. А я до 18 вересня, якщо вони ще перепони мені не влаштують, починаю свої поїздки по Україні ... З завтрашнього дня у мене починаються зустрічі по всіх регіонах України ... Ми будемо разом з вами міняти систему».

Раніше повідомлялося, що Саакашвілі у Львові намагаються вручити протокол про адміністративне порушення під час перетину кордону.

Прикордонники приїхали до готелю «Леополіс», де зупинився політик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Прорив Саакашвілі»: Як колишній президент Грузії переграв чинного президента України

10 вересня Саакашвілі перетнув український кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Наразі він перебуває у Львові. 11 поліцейських та 5 прикордонників постраждали у момент перетину кордону Саакашвілі

Президент Порошенко заявив, що політик порушив закон на кордоні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повернення Саакашвілі: перші реакції високопосадовців. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: