УКРАЇНА

Саакашвілі подав позов через відмову йому в статусі біженця

27 грудня, 2017 13:34
УКРАЇНА/Саакашвілі подав позов через відмову йому в статусі біженця
Зберегти
Вигляд
Міхеіл Саакашвілі позивається проти Державної міграційної служби України.

Міхеіл Саакашвілі позивається проти Державної міграційної служби України.

Він просить суд «визнати протиправною та не законною бездіяльність ДМС щодо розгляду скарги та повідомлення  про відмову в оформленні документів для вирішення питання про визнання його біженцем, або особою, яка потребує додаткового захисту, у строки визначені законодавством», йдеться в повідомленні Окружного адміністративного суду Києва.

Саакашвілі також просить суд зобов’язати Міграційну службу розглянути відповідні скаргу та повідомлення. Наразі судом розглядається питання про відкриття провадження у справі. 

Днями Окружний адміністративний суд Києва відмовив у відкритті провадження в адміністративній справі за позовом Саакашвілі до Міністерства юстиції України та Прокуратури міста Києва. Позивач просив визнати протиправними дії Мінюсту щодо прийняття до розгляду «Клопотання про розшук, взяття під варту та видачу Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича».

Саакашвілі також просив визнати протиправною екстрадиційну перевірку щодо Саакашвілі на підставі відповідного клопотання.

Нагадаємо, на початку листопада Саакашвілі оскаржив у суді рішення ДМСпро відмову у наданні статусу біженця або у визнанні його особою, яка потребує додаткового захисту. Державна міграційна служба України вдруге відмовила Саакашвілі у наданні статусу біженця

8 грудня позбавленого громадянства Міхеіла Саакашвілі затримали в Києві. 11 грудня Печерський суд Києва відмовив у клопотанні прокурорів узяти під домашній арешт Міхеіла Саакашвілі та відпустив його на час слідства. Прокуратура оскаржила відмову суду. 

22 грудня проти судді, яка відпустила Саакашвілі, відкрили дисциплінарне провадження. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про суддю, яка відпустила Саакашвілі.

Пов`язані новини