Державна міграційна служба України вдруге відмовила екс-президенту Грузії і колишньому очільнику Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі у наданні статусу біженця

Державна міграційна служба України вдруге відмовила екс-президенту Грузії і колишньому очільнику Одеської ОДА Міхеілу Саакашвілі у наданні статусу біженця.

Про це повідомляє «Еспресо».

«Наказую відмовити в оформленні документів для вирішення питання про визнання біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту особі без громадянства Саакашвілі Міхеіла Ніколозовича, 21.12.1967 року народження», — йдеться у розпорядженні начальника управління Державної міграційної служби України.

Наказ датовано першим листопада, а 31 жовтня Саакашвілі особисто подав прохання про надання притулку, передає Liga з посиланням на голову юридичної служби Саакашвілі.

Раніше Саакашвілі заявив, що у Генпрокуратурі готують документи для його екстрадиції в Грузію.

Держміграційна служба підтвердила, що відмовила  Саакашвілі у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту. Згодом Саакашвілі повідомив, що отримав в Адміністрації президента документи щодо позбавлення його громадянства.

Наприкінці липня президент Петро Порошенко своїм указом позбавив Саакашвілі українського громадянства. Формальним приводом для цього стало те, що Саакашвілі нібито приховав інформацію про кримінальне переслідування в Грузії.

10 вересня Саакашвілі перетнув українсько-польський кордон, коли натовп прихильників «заніс» його на українську сторону, прорвавши кордон правоохоронців. Суд визнав Саакашвілі винним у незаконному перетині кордону України. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: