Міський голова Львова, кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий зустрічався із лідером «Громадянської позиції», який теж балотується у президенти, Анатолієм Гриценком, вони ведуть переговори щодо ймовірного об'єднання своїх політичних сил. Про це в інтерв'ю Громадському повідомив народний депутат Сергій Лещенко.

Лещенко розповів, що був присутній на з'їзді партії «Громадянська позиція», яку очолює Гриценко, бо «його запросили». Також депутат зазначив, що «спілкується і дає Гриценку поради».

«Ми активно агітуємо за єдиного кандидата... В тому числі ми ведемо розмови із Садовим через різних людей… щоб він та Гриценко сіли за стіл переговорів і між ними не було питань, які вони не зможуть вирішити», — сказав Лещенко.

«Наскільки я знаю, така зустріч була в них не так давно, де вони спілкувались. Але свідком цієї розмови я не був, тому подробиць не знаю... Важливо щоб ми дали українським громадянам голосувати за одну людину, а не розпорошувати ці голоси між усіма», — додав він.

Він підтвердив, що між Гриценко із Садовим також планують залучення до своєї команди Святослава Вакарчука.

Нагадаємо, у січні Андрій Садовий заявив, що допускає об'єднання зі співаком Святославом Вакарчуком та лідером «Громадянської позиції» Анатолієм Гриценком на парламентських виборах.

Зазначимо, що «Об'єднання «Самопоміч» та політична партія «Демальянс» уже уклали угоду про політичний союз та заявили, що разом братимуть участь у президентських, парламентських та місцевих виборах.

Станом на 18 січня Центрвиборчком зареєстрував вже 10 кандидатів на посаду глави держави: екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, міськголову Львова Андрія Садового, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, депутата Євгенія Мураєва, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата, члена партії УКРОП Віталя Купрія, а також Богомолець та Балашова.

Загалом понад 30 політиків оголосили про намір взяти участь у виборах президента. Згідно з останнім соціологічним опитуванням, найвищий рейтинг мають лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Якщо люди втомляться чекати, то переможуть ті ж самі»: Чи буде єдиний кандидат у президенти від демократичних сил?

Поділитись: