Хакери зламали передвиборчий сайт Дональда Трампа за тиждень до виборів президента США. Вони погрожували оприлюднити «секретну інформацію» за криптовалюту. Але в штабі запевняють, що на сайті не було жодних секретних даних.

Про це повідомив речник штабу Тім Мертоу.

«Ввечері зламали сайт кампанії Трампа. Ми працюємо з правоохоронними органами для розслідування джерела атаки. Хакери не отримали доступ до конфіденційної інформації, оскільки вона фактично не зберігається на сайті», — написав прессекретар.

Як пише New York Times, сайт відновив роботу за 30 хвилин після хакерської атаки. Пів години на головній сторінці сайту висіло повідомлення про те, що хакери зламали декілька пристроїв, які дали їм доступ до «внутрішніх і секретних розмов» президента і його родичів.

Хакери звинуватили Трампа в дезінформації, причетності до походження коронавірусу, співпраці з іноземцями для маніпулювання виборами 2020 року, через що «американці не мають вибору на виборах».

Хакери просили людей надсилати криптовалюту на одну з двох віртуальних адрес. Один рахунок був для тих, хто хотів оприлюднити секретну інформацію, другий — для тих, хто хотів зберегти все в таємниці. Зловмисники обіцяли порівняти суми та вирішити, що робити далі.

Коли вибори?

Президентські вибори у США відбудуться 3 листопада. За посаду змагатимуться Джо Байден від Демократичної партії та чинний президент Дональд Трамп від Республіканської партії. Трамп уже достроково проголосував за себе.

Перед цим у США відбулися два етапи дебатів, замість трьох запланованих, через коронавірусне захворювання у Трампа та його відмову від дебатів в онлайн форматі.

Поділитись: