Роботу Бенксі «Любов у кошику», яка самознищилась одразу після продажу на аукціоні, розмістять в галереї Штутгарта в Німеччині.

Одразу після аукціону її виставили в музеї Фрідера Бурди в Баден-Бадені, а тепер власники картини передають її в оренду до Штутгартської художньої галереї.

Подивитись на картину в німецькому місті можна буде з 7 березня 2019 року. Утім, відвідувачам доведеться шукати роботу серед інших експонатів музею.

Представники музеї додають, що ця ідея передає настрій в художньому світі.

«Всі зараз зайняті тим, що намагаються знайти Бенксі, не так?», — додають вони  

Раніше ми повідомляли, що на аукціоні картину художника продали за понад мільйон доларів. Після стуку молотка вмонтований у рамку шредер пошматував твір мистецтва на смужки.

Невдовзі Бенксі показав, як вмонтував у раму механізм для знищення картини. Колекціонерка з Європи не стала відмовлятися від придбаної на аукціоні картини вуличного художника Бенксі, яка самознищилися одразу після продажу.

Бенксі — псевдонім англійського андерграундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім'я — Роберт або Робін Бенкс.

Графіті Бенксі стали з'являтися на вулицях з початку 1990 років. Нині його роботи оцінюються у мільйони доларів і значно збільшують вартість нерухомості, на яких розміщені.

Поділитись: