Компанія Samsung у першій половині 2019 року почне замінювати елементи з пластику в упакуванні товарів на паперові, а також виготовлені з переробленого та біопластику.

У компанії зазначили, що йдеться про упакування як телефонів, планшетів, так і побутової техніки.

Для мобільних телефонів і планшетів використають пакування з целюлози. Також компанія змінить глянцеве покриття на пристроях для заряджання телефону на матове, яке виключить захисну плівку, що містить пластмасу.

Холодильники, кондиціонери та пральні машини упаковуватимуть в пакети, що містять перероблений пластик і біопластик.

«Ми віддані переробці ресурсів та мінімізації забруднення, що надходить від наших продуктів. Ми будемо застосовувати більш екологічно стійкі матеріали, навіть якщо це означає збільшення їх вартості», — зазначив представник компанії Кен Бін Чон.

З наступного, 2020 року, компанія планує використовувати лише паперове сертифіковане пакування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пластикові трубочки як злочин: як світ боротиметься з пластиком у 2019

З 1 січня 2019 року в Молдові набув чинності закон, який забороняє продаж та використання пластикових пакетів завтовшки 50 мікронів та більше.

Нагадаємо, перше в Німеччині місто запровадить податки на одноразове використання пластику.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія може заборонити низку пластикових виробів та стягувати з країн кошти за кожний кілограм пластикового сміття, яке не придатне для переробки й повторного використання.

Чилі стала першою країною Латинської Америки, де заборонили поліетиленові пакети в магазинах. А в Новій Зеландії з 2019 року почне діяти заборона на використання одноразових поліетиленових пакетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щороку у світі використовують до 5 трильйонів пластикових пакетів — ООН

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Greenpeace показала дітям океанаріум зі сміттям замість риб.

Поділитись: