УКРАЇНА

САП: Холодницький виконує обов`язки у звичайному режимі

20 березня, 2018 16:45
УКРАЇНА/САП: Холодницький виконує обов`язки у звичайному режимі
Зберегти
Вигляд
Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький виконує обов’язки керівника установи в звичайному режимі.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький продовжує виконувати обов’язки керівника установи в звичайному режимі.

Про це Громадському повідомили у прес-службі САП.

«Назар Холодницький виконує обов’язки керівника САП в звичайному режимі. Завтра він разом з директором НАБУ вирушає в Брюссель на робочі зустрічі до кінця тижня. Заплановані зустрічі з депутатами Європарламенту, серед тем обговорення — робота антикорупційних органів в Україні, створення антикорупційного суду та законодавче забезпечення роботи НАБУ-САП», — повідомили у САП.

Раніше видання «Українська правда» повідомило із посиланням на джерела, що голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький думає подати у відставку.

Сам Назар Холодницький на питання Громадського, чи планує він йти у відставку, не підтвердив, але й не спростував інформацію про це. «Правда, що тахікардія», — коротко відповів Холодницький.

Нагадаємо, у листопаді минулого року повідомлялося, що керівник САП Холодницький потрапив до лікарні.  За кілька днів Холодницький повернувся на роботу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПерша антикорупційна: що відбувається між старими та новими правоохоронними органами

Зазначимо, що спікер Ради сподівається, що закон про Антикорупційний суд ухвалять у Чистий четвер. Перед цим проект із внесеними змінами має розглянути профільний комітет. 

Створення Антикорупційного суду — одна з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці. Серед його запланованих функцій — розслідування справ щодо корупції серед високопосадовців. 

Пов`язані новини