Політика

САП перевірить заяву щодо незаконного збагачення Тимошенко

Генеральна прокуратура
Політика/САП перевірить заяву щодо незаконного збагачення Тимошенко
Зберегти
Вигляд
Генеральна прокуратура передала до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури отриману заяву щодо ймовірного незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації лідеркою партії «Батьківщина» та кандидаткою в президенти Юлією Тимошенко.

У Генпрокуратурі зазначили, що 14 лютого отримали заяву про вчинення Юлією Тимошенко кримінальних правопорушень за статтями незаконного збагачення та недостовірного декларування інформації.

Оскільки розслідувати такі злочини може лише НАБУ, а наглядати за досудовим розслідуванням САП, то Генпрокуратура вирішила передати заяву до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

За три місяці (жовтень-грудень 2018) центральний штаб всеукраїнського об'єднання «Батьківщина» витратив на рекламу на топ-телеканалах і білбордах 55 мільйонів гривень.

У листопаді повідомлялося, що партія Тимошенко витратила близько 100 млн грн за півроку на рекламу «Нового курсу».

Юлія Тимошенко є однією з 44 зареєстрованих кандидатів на президентських виборах 2019 року.

Відповідно до останнього опитування (31 січня-10 лютого) Київського міжнародного інституту соціології, за Тимошенко голові голосувати 15, 8% громадян, які визначилися зі своїм вибором. Це третя позиція в президентському рейтингу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порошенко, Зеленський чи Тимошенко? Соціологи про вибори-2019

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. 

Пов`язані новини