Спеціалізована антикорупційна прокуратура перевіряє інформацію про наявність у колишнього народного депутата Олександра Онищенка російського паспорта.

Про це заявив керівник САП Назар Холодницький під час звіту на засіданні Комітету Верховної Ради з питань антикорупційної політики.

«Учора ми вже зі ЗМІ дізналися, зараз перевіряємо своїми каналами процесуальними, що в нього (Онищенка — ред.), виявляється, російський паспорт весь цей час був», — зазначив Холодницький.

Він також додав, що справу Онищенка відклали до травня «у зв’язку з необхідністю передання повістки в Німеччину».

Нагадаємо, Онищенко, який переховується від українського слідства, просив Німеччину надати йому політичний притулок.

Раніше повідомлялося, що німецькі правоохоронці затримали Онищенка за запитом українських правоохоронних органів і зараз він перебуває у в’язниці в очікуванні рішення про екстрадицію.

САП попередньо очікує, що ексдепутата Олександра Онищенка екстрадують з Німеччини до України упродовж 1-2 місяців, хоча процедура може й затягнутися.

16 березня 2016 року детективи НАБУ в супроводі спецпідрозділів прийшли з обшуками в офіс до тодішнього депутата від «Волі народу» Олександра Онищенка. В Антикорупційному бюро пояснили, що Онищенка підозрюють у створенні злочинного угрупування і розкраданні державних коштів за участі держкомпанії Укргазвидобування.

Онищенко втік з України до того, як Рада зняла з нього депутатську недоторканність.

Поділитись: