УКРАЇНА

СБУ направила до суду справу російського військового Агеєва

17 жовтня, 2017 13:07
УКРАЇНА/СБУ направила до суду справу російського військового Агеєва
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України направила до суду матеріали кримінального провадження стосовно російського військовослужбовця і диверсанта Віктора Агеєва і двох бойовиків «ЛНР».

Служба безпеки України направила до суду матеріали кримінального провадження стосовно російського військовослужбовця і диверсанта Віктора Агеєва і двох бойовиків «ЛНР».

Про це йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

Слідство встановило, що військовослужбовець збройних сил РФ з березня 2017 «приєднався до терористичних формувань, де виконував функції кулеметника окремої «розвідувальної роти».

Двоє його спільників, жителі Алчевська та Сєвєродонецька, з 2014 року перебували в складі бандформувань Дремова і так званого «козацького полку імені Платова», — йдеться в повідомленні.

Фото: СБУ

Нагадаємо, що 24 червня військові Збройних сил України знешкодили диверсійно-розвідувальну групу бойовиків та взяли у полон 4 людей, один з яких мешканець Алтайського краю Росії, громадянин Росії Віктор Агеєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: З Алтаю в Жолобок: шлях російського військового Агеєва до «ЛНР».

Російське військове відомство офіційно заявило що Агєєв був звільнений в запас в травні минулого року, а контрактну службу Агеєв не проходив.

Пізніше в «ЛНР» повідомили, що внесли Агеєва в списки на обмін.

ДИВІТЬСЯ: «Я вірила, що нас немає в Україні» — інтерв'ю з матір'ю росіянина Агеєва.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини