Світ / США

СБУ не має займатися економічними злочинами — представник Держдепу

Громадське
Світ/США/СБУ не має займатися економічними злочинами — представник Держдепу
Зберегти
Вигляд
Заступник помічника держсекретаря США з питань Європи й Євразії Джордж Кент у коментарі Громадському висловив думку, що Служба безпеки як розвідувальна служба не повинна займатися економічними та антикорупційними злочинами.

«СБУ утворился з КДБ, і існує законна функція служби безпеки щодо розвідки. Як нащадок колишньої епохи, СБУ також має функції, які розвідувальні служби не повинні мати — антикорупційна функція та економічна», — сказав Кент.

За його словами, СБУ не зосереджена на своїх функціях і виконує завдання правоохоронних органів.

«Якщо ви запитаєте українських бізнесменів про їхній найбільших страх — я спілкувався, з людиною, яка поспілкувалася з 2 000 українськими бізнесменами протягом останніх шести місяців. Він сказав, що найжахливіша проблема в тому, що СБУ тисне на український бізнес. Це не ціль розвідувальної служби і демократичної країни. СБУ має зосередитися на своїх основних функціях, і припинити виконувати функції правоохоронних органів», — зазначив Кент.

ДЕТАЛЬНІШЕ ЧИТАЙТЕ Які підсумки підіб’є Україна після 30 днів воєнного стану: заступник помічника держсекретаря США про війну та владу

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Громадське з'ясувало, чи існували «таємні тюрми СБУ»

Пов`язані новини