УКРАЇНА

СБУ не зможе об'єктивно розслідувати справу щодо НАЗК — екс-член агентства

20 листопада, 2017 23:18
УКРАЇНА/СБУ не зможе об'єктивно розслідувати справу щодо НАЗК — екс-член агентства
Зберегти
Вигляд
Служба безпеки України не зможе забезпечити об'єктивного розслідування справи щодо фальсифікацій у НАЗК, яку планують відібрати у НАБУ.

Служба безпеки України не зможе забезпечити об'єктивного розслідування справи щодо фальсифікацій у НАЗК, яку планують відібрати у НАБУ.

Про це в ефірі Громадського повідомив колишній член НАЗК Руслан Рябошапка.

«Якщо ми берем до ваги те, що, по-перше, СБУ — це орган який напряму підпорядкований президентові України. Другий момент — одним із фігурантів цієї справи є людина яка наразі є чинним офіцером СБУ. Очевидно, що у цій ситуації Служба безпеки матиме конфлікт інтересів. Вона не зможе забезпечити об’єктивне розслідування. Ну не зможе СБУ розслідувати факт щодо втручання підлеглих президента», — наголосив Рябошапка.

Нагадаємо, 17 листопада народний депутат Мустафа Найем повідомив, що генпрокурор ухвалив рішення про передачу Службі безпеки справи щодо керівництва НАЗК, яку розпочало НАБУ.

14 листопада глава департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила главу НАЗК Корчак у фальсифікаціях і тиску під час перевірки е-декларацій.

Соломатіна заявила, що НАЗК повністю контролюється владою, а Олексій Горащенков є так званим «куратором» за діяльністю НАЗК від Адміністрації президента. Він заперечив це. В Адміністрації президент  також заперечили будь-який контроль над НАЗК.

У НАЗК заявили, що позиватимуться на Соломатіну через звинувачення у фальсифікаціях.

Детективи НАБУ почали досудове розслідування щодо посадових осіб Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генеральна передача справ: хто розслідуватиме злочини високопосадовців

Пов`язані новини