Сценарні групи студії «Квартал 95» не задумувались над тим, щоб вкласти в скандальний жарт про підпал будинку ексголови Національного банку України Валерії Гонтаревої, чіткий посил, який би збільшив ненависть до неї.

Таку думку в етері програми «Нині вже» на hromаdske висловив актор та сценарист гумористичної студії «Мамахохотала» Євген Янович.

«Швидше за все, вони не думали, що це призведе до таких наслідків. Інше питання,чи повинні вони були задумуватися над цим? Так», — сказав гуморист.

Янович також додав, що йому шкода генерального директора Національного хору ім. Верьовки Зеновія Корінця.

«Щоб він не казав, все одно, на цей коментар прийде ще 15 гнівних коментарів. Було прийняте рішення ним брати в цьому участь, їм за це заплатили. Тобто так, це державний хор, але ж вони не виступали безкоштовно, їх не використали просто, я так розумію, що вони отримали за це якісь гроші», — зауважив актор.

Нагадаємо, у нещодавньому випуску «Вечірнього кварталу» гуморист Євген Кошовий разом із хором Верьовки заспівав пісню з висміюванням спалення будинку Гонтаревої, в якій зокрема є фрази: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Мораль пісні проста — хата згоріла зі стида».

Міністр культури Володимир Бородянський вибачився перед Гонтаревою за участь у сценці державного хору імені Верьовки.

У Мінекономіки заявили, що міжнародні інвестори сприймають пісню студії «Квартал 95» та хору імені Верьовки як ознаку зв'язку між олігархом Ігорем Коломойським та чинною владою.

Сам Коломойський сказав, що йому дуже сподобався номер. Він уточнив, що особливо сподобалась фраза, що «хата згоріла від сорому», а ще більше сподобалася фраза «Валерія думає на Валерича».

У студії заявили, що «Квартал» — «це гостра політична сатира, так було, є і буде.

Поділитись: