Прокурор Київської області повідомив про підозру секретарю Бориспільської міської ради Ярославу Годунку у «грубому порушенні громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю» (ч.1 ст. 296 КК України).

Про це повідомили у пресслужбі прокуратури.

Правоохоронці встановили, що 29 серпня у приміщенні Бориспільської міської ради Годунок підійшов до потерпілого та без будь-якого пояснення взяв його за шию і, утримуючи чоловіка в такому положенні, почав завдавати удари, при цьому лаючись у присутності інших осіб. Після чергового удару потерпілий впав на підлогу, а Годунок сів на нього зверху та продовжував бити.

Завдавши видимих тілесних ушкоджень, посадовець припинив побиття та пішов з місця події.

Нагадаємо, 10 липня президент Володимир Зеленський вигнав секретаря міськради Борисполя Ярослава Годунка з наради зі словами «Exit… Іди гуляй, Господи». Перепалка між ними сталася під час обговорення будівництва лікарні в місті.

Годунок поскаржився, що раніше співзасновниками Бориспільської лікарні були місто і район 50/50, а потім глава Бориспільської РДА Олександр Туренко забрав у міста лікарню, і тепер лікарня не може фінансуватися з міського бюджету.

«Коли дуже багато кричать, я завжди прошу знайти в інтернеті щось про людину, яка дуже багато кричить», — відповів Зеленський Годунку, і прочитав з телефону, що той був засуджений за розбій із тяжкими тілесними ушкодженнями. Президент назвав чиновника «розбійником» і наказав йому вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

Поділитись: