Секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок, якого президент Володимир Зеленський вигнав із засідання, назвавши «розбійником», назвав такий конфлікт політичним.

Про це він заявив у коментарі Громадському.

«Безумовно підстав не було. Якщо це не політика, то чому згадується «Батьківщина»? Кажіть про мене, як про чиновника. Мене обирали люди, я не його підлеглий. Я задав йому питання, сказав, що є корупція в РДА, нам потрібно від вас кошти, як від президента, відремонтувати, побудувати лікарню, нам потрібен корпус лікарні. Я його перед тим завів не по графіку, а туди, куди його заводити не хотіли — в терапію, інфекційне відділення, де там просто падає стеля. Напевно за це його оточення мене і облило брудом, плюс подивилися по рейтингу, що Ярослав має підтримку людей, тричі обирався депутатом, є секретарем, обов’язково треба мене вмочити», — сказав Годунок.

Також він додав, що раніше був депутатом від Радикальної партії, допоки не змінився президент.

«Коли обрали нового президента, якого я особисто підтримував, я сказав Ляшку, що він не має права його критикувати, відповідно його обрали люди, потрібно їх почути. Мене вигнали з партії. «Батьківщина» звернулася до мене і сказала, що вони готові підтримати мене у Верховну раду», — пояснив чиновник.

Також Годунок запевнив, що на даний час не має жодних судимостей, адже тоді б його не зареєстрували в ЦВК. Натомість пояснив, що судимість була і не одна, але сфальсифіковані. Мова йде про його службу у «Беркуті» з 1997 по 2000 роки.

«Через конфлікт з керівництвом, яке кришувало наркопритони, мене було звільнено заднім числом з МВС, а отже попереднє затримання, яке я здійснював розцінили, як хуліганство, розбій», — пояснив Годунок.

Також чоловік додав, що проти нього відкривали ще дві справи про зберіганеня наркотиків, які за його словами йому підкинули та про тероризм.

«Я створив та очолював організацію «Пора» і в мене у підвалі начебто знайшли вибухівку та інкримінували тероризм», — розповів чоловік.

Раніше повідомлялось, що президент України Володимир Зеленський під час візиту до Борисполя вигнав з засідання секретаря міської ради Ярослава Годунка.

Президент назвав чиновника «розбійником» і закликав його вийти з зали.

Годунок у відповідь викрикнув «усі ми президенти», згадавши інавгураційну промову Зеленського, на що президент сказав: «Ти точно не президент. Бо у президента немає криміналу».

Поділитись: