УКРАЇНА

Сербія викликала свого посла в Україні на фоні заяв українського дипломата

9 листопада, 2017 01:14
УКРАЇНА/Сербія викликала свого посла в Україні на фоні заяв українського дипломата
Зберегти
Вигляд
Міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич викликав до країни посла в Україні Раді Булатовича обговорити «поточні питання відносин з Україною».

Міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич викликав до країни посла в Україні Раді Булатовича обговорити «поточні питання відносин з Україною».

Про це йдеться у заяві МЗС Сербії.

«Міністр закордонних справ Сербії Івіца Дачич обговорить з послом Булатовичем про подальшу діяльність, пов'язаної з відносинами з Україною в найближчі дні», — йдеться у заяві.

У повідомленні наголошується, що Сербія неодноразово заявляла про підтримку територіальної цілісності України після окупації Донбасу та анексії Криму.

Водночас, глава МЗС нагадав про «добре відомі факти, що українські найманці брали участь у злочинах, скоєних хорватськими силами проти сербського народу в Хорватії».

«Які Україна, на відміну від Сербії, ніколи не засуджувала», — наголосив міністр.

Сербія, як і раніше прихильна встановленню хороших відносин з Україною на принципах взаємної поваги, наголосив Дачич.

Нагадаємо, МЗС України викликало посла у Сербії після того, як МЗС Сербії засудило його інтерв'ю. Однак, під час зустрічі з послом міністр закордонних справ Клімкін наголосив «на необхідності дотримання Сербією своїх зобов’язань».

Посол Александрович раніше заявив в інтерв’ю сербським ЗМІ, що «Сербія не може провадити незалежну зовнішню політику, позаяк є інструментом у руках Росії, яка таким чином дестабілізує весь регіон Західних Балкан».

Також нагадаємо, раніше глава СБУ Василь Грицак заявив, що від початку війни на Донбасі на боці бойовиків самоназваної «ЛНР» воювали понад 300 громадян Сербії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# сербія
# Україна
Пов`язані новини