Державна фіскальна служба України повідомила про розмитнення тисячного автомобіля на єврономерах за новими правилами. При цьому, в середньому, бюджет отримував 65,8 тисяч гривень доходу від розмитнення однієї «євробляхи».

«Загалом з 26 листопада по 10 грудня 2018 року, тобто з моменту першого оформлення транспортного засобу на іноземній реєстрації за новими правилами, до бюджету перераховано 65,8 млн грн, економія громадян склала 38,6 млн грн», — повідомили у ДФС.

У розрахунку на одну нерозмитнену автівку, сума платежів до бюджету складає 65,8 тисяч гривень.

Податківці також зазначають, що найбільше «євроблях» розмитнила чернівецька та волинська митниці. Крім цього, власники «євроблях» добровільно сплатили близько 7 мільйонів гривень штрафів за порушення умов перебування автомобілів в Україні.

Раніше стало відомо, що за перший тиждень дії нових правил розмитнення авто в Україні, власники узаконили лише 74 «євробляхи».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нові протести «євробляхарів»: вимагають, щоб вартість розмитнення не залежала від віку авто

Рада ухвалила даний закон у першому читанні 13 липня. Тоді його підтримало 265 депутатів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Три питання про «євробляхи»: чому протестують власники нерозмитнених авто? 

Раніше повідомлялось, що протягом 2017 року до України ввезли 965,3 тисяч автомобілів на єврономерах.

22 жовтня стало відомо, що Верховний суд України не побачив правопорушення у користуванні автомобілем з іноземною реєстрацією на постійній основі в Україні та скасував штраф у розмірі 8500 гривень.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile