Сестри Маха та Вафа аль-Субаї, які втекли із Саудівської Аравії через домашнє насильство та переховувались у притулку для біженців у Тбілісі, залишають Грузію. Куди вони прямуватимуть після вильоту з країни, вони не повідомляють з метою безпеки.

Про це дівчата заявили у своєму Twitter.

«Ми надзвичайно раді повідомити, що ми залишаємо Грузію. Ми зараз на шляху до нашого нового життя у новій країні. Ми б хотіли подякувати кожному, хто підтримував нас, хто був з нами поряд і віддалік», — зазначили сестри.

Також Маха і Вафа подякували журналістам, які цікавилися їхньою історією. Вони зауважили, що хотіли б заохотити й інших якомога більше розповідати історії саудівських жінок, чиї права на батьківщині порушують.

Маха та Вафа Аль-Субаї втекли із Саудівської Аравії, вкравши у свого батька телефон із встановленим на ньому додатком Absher. Його саудівські чоловіки використовують для стеження за жінками зі своєї родини. Сестри прибули до Грузії, з якою у Саудівської Аравії діє безвізовий режим, 17 квітня.

Маха і Вафа планували просити притулку у третій безпечнішій країні, адже боялися, що їхня родина знайде їх у Грузії. Однак не могли залишити країну, бо Саудівська Аравія анулювала їхні паспорти. Дівчата активно просили про допомогу у Twitter, а також закликали небайдужих підписати петицію із закликом до Агентства ООН у справах біженців захистити їхні права.

Поділитись: