Народний депутат від фракції «Слуга Народу» Дмитро Гурін оголосив, що братиме участь у партійному праймеріз щодо визначення кандидатури на міського голову Києва.

Про це депутат написав на своїй сторінці у Facebook.

«В мене гарна новина — я йду на праймеріз мера столиці, тому що я хочу змінити Київ і тому, що мене не влаштовують всі інші варіанти без варіантів. Я люблю Київ, багато років займаюсь розвитком міст і територій і хочу, щоб від “Слуги народу” балотувався реальний кандидат, а не зручний спаринг-партнер», — написав Гурін.

Він додав, що щодня зіштовхується з некомпетентністю, хоче змінити це і знає, що Києву потрібен мер, «який буде розуміти, що таке місто і чого хочуть містяни».

За словами Гуріна, два тижні тому київська партійна організація «Слуги Народу» розробила порядок відбору єдиного кандидата від партії. Як зазначив депутат, це повноцінна процедура — з представленням програм, дебатами, декількома рівнями відбору і великою кількістю уваги від ЗМІ.

«Ми розробили її такою, щоб всі кияни могли оцінити, що реально пропонують кандидати і чи є серед них реальні кандидати, а не фейки. Але виглядає так, що на нас забили і ніякої повноцінної процедури праймеріз не буде, а буде, замість неї, черговий конкурс краси… Тому я вирішив не чекати, поки оголосять збір документів для кандидатів… і заявити про своє рішення», — зазначив Гурін.

Окрім того, Гурін повідомив, що законопроєкт про столицю в остаточній редакції сьогодні виходить з профільного комітету.

За даними громадського руху «ЧЕСНО», Гурін закінчив Приазовський державний технічний університет у Маріуполі за спеціальністю «промислове програмування».

З 2002 року працював дизайнером у Москві у студії Артемія Лебедєва. 12 років очолював власну діджитал та рекламну агенцію. З 2016 року був радником з комунікацій у Міністерстві охорони здоров’я, членом робочої групи МОЗ з питань запровадження електронного реєстру листків непрацездатності.

У 2019 році був обраний народним депутатом IX скликання за 218 округом (частина Святошинського та частина Оболонського районів міста Києва) від партії «Слуга Народу», член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Нагадаємо, раніше депутат від «Слуги Народу» Олександр Качура повідомив, що у внутрішньопартійному праймеріз за право поборотися за крісло мера Києва візьмуть участь чотири народних депутати: він сам, а також його колеги Ірина Верещук, Олександр Дубінський та Микола Тищенко.

Зеленський розповідав, що праймеріз «Слуги Народу» відбудуться у два етапи.

Нагадаємо, серед претендентів на крісло мера був і ексдепутат Олександр Ткаченко, але після його призначення на посаду міністра культури, він відмовився від планів йти на вибори.

Чому це важливо: партія «Слуга Народу» планує провести соціологічні праймеріз для обрання єдиного кандидата в мери Києва наприкінці липня. Зміст «праймеріз» полягає в тому, щоб кандидати від однієї партії не відбирали один в одного голоси на основних виборах, оскільки їх електорат як правило близький.

Поділитись: