Народні депутати від фракції «Слуга Народу» Олександр Дубінський та Олександр Качура викликають на відкриті дебати однопартійців-кандидатів на посаду міського голови Києва.

Дебати пропонують провести на телеканалі ZIK, заявили вони у студії телеканалу.

«Ми запрошуємо інших учасників праймеріз, які заявили й можуть заявити (про участь у праймеріз — ред.). Це Ірина Верещук, Микола Тищенко та, ходять такі чутки, Віктор Ляшко», — заявив Качура.

Місцем зустрічі вони обрали телеканал ZIK, де напередодні, 3 липня, ввечері взяли учать у ток-шоу «19».

«Виходьте на відкритий бій, розкажіть киянам, яка у вас програма, яким ви бачите Київ через 5 років і чим ви краще Дубінського чи Качури. Не бійтесь, ми ж однопартійці», — додав Дубінський.

Зазначимо, що телеканал ZIK з середини 2019 року належить народному депутату Тарасу Козаку, соратнику Віктора Медведчука — кума президента Росії Володимира Путіна.

Участь у внутрішньопартійному праймеріз за право поборотися за крісло мера Києва візьмуть четверо народних депутатів з владної фракції «Слуга Народу», у кінці червня 2020-го розповів депутат Олександр Качура. Серед цих чотирьох він сам, а також його колеги Ірина Верещук, Олександр Дубінський та Микола Тищенко.

Серед претендентів на крісло мера був і екс-депутат Олександр Ткаченко, але після його призначення на посаду міністра культури, він відмовився від планів йти на вибори.

Раніше Зеленський розповідав, що праймеріз «Слуги Народу» відбудуться у два етапи.

Згідно з чинним законодавством, місцеві вибори мають відбутись в останню неділю жовтня п’ятого року повноважень, тобто 25 жовтня 2020 року. Пройти вони мають одночасно на всій території країни — виборці обиратимуть представників місцевих органів влади та міських голів.

Поділитись: