Штаб кандидата в президенти Володимира Зеленського не зв'язувався із законодавчо-представницьким органом кримських татар, Меджлісом.

Про це в ефірі програми Громадського «Нині вже» заявив член Меджлісу Ескандер Барієв.

«Наскільки я володію інформацією, то ні (штаб не зв'язувався — ред.)», — сказав Барієв.

Він зазначив, що його комунікація зі штабом обмежилася запитанням до радниці Зеленського з правових питань Ірини Венедиктової на телеканалі ATR.

«Я їй поставив питання, пов’язане з реалізацією прав кримськотатарського народу. Її відповідь на моє питання була такою: що вони готові запросити спеціаліста в цьому питанні. На що я відповів, що ми готові проконсультувати спеціалістів штабу Зеленського в цьому питанні», — сказав Барієв.

Нагадаємо:

  • Лідер кримськотатарського народу, член фракції партії «Блок Петра Порошенка» Мустафа Джемілєв поставив кандидату в президенти Володимиру Зеленському 5 питань про анексований Росією Крим. Після відповіді штабу Джемілєв зазначив, що він хотів почути відповіді саме від Зеленського.
  • У день першого туру виборів президента України Громадське запитувало в Зеленського, що б він сказав Путіну, якби зустрівся з ним.

Згідно з опитуванням КМІС, за кандидата в президенти Володимира Зеленського в другому турі президентських виборів збираються голосувати 72,2 % виборців. За Петра Порошенка — 25,4%.

Другий тур президентських виборів в Україні відбудеться 21 квітня.

Поділитись: