Лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв прокоментував відповіді штабу кандидата в президента Володимира Зеленського на свої питання щодо анексованого Криму. Джемілєв зазначив — запитував не штаб, а самого Зеленського.

«По-перше, я звертався не до штабу, а до людини, яка збирається бути президентом. І це не тільки моє звернення, це скомпоноване звернення моїх співвітчизників, які нині на окупованих територіях», — сказав Джемілєв в ефірі «5 каналу».

Та додав, що команда — це «справа» не постійна й він хоче почути самого Зеленського.

Також Джемілєв вказав, що не отримав конкретної відповіді на запитання щодо Кримської автономії.

Зазначимо, що в команді Зеленського назвали історичні жертви кримських татар та їхній внесок в розвиток незалежної України «беззаперечними підставами запропонувати кримським татарам окрему перспективу національного розвитку та ролі після звільнення Криму».

У день першого туру виборів президента України Громадське запитувало в Зеленського, що б він сказав Путіну, якби зустрівся з ним.

Ще на початку березня Меджліс кримськотатарського народу підтримав на виборах президента України кандидатуру чинного глави держави Петра Порошенка.

Згідно з опитуванням КМІС, за кандидата в президенти Володимира Зеленського в другому турі президентських виборів збираються голосувати 72,2 % виборців. За Петра Порошенка — 25,4%.

Другий тур президентських виборів в Україні відбудеться 21 квітня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile