УКРАЇНА

Демонтаж Шулявського мосту: у КМДА повідомили орієнтовні терміни

9 жовтня, 2018 18:57
УКРАЇНА/Демонтаж Шулявського мосту: у КМДА повідомили орієнтовні терміни
Зберегти
Вигляд
Шулявський міст у Києві почнуть демонтувати на початку грудня 2018 року. Підготовчі роботи до демонтажу розпочнуться у листопаді.

Шулявський міст у Києві почнуть демонтувати на початку грудня 2018 року. Підготовчі роботи до демонтажу розпочнуться у листопаді.

Про це у коментарі Громадському повідомила речниця заступника голови КМДА Олеся Чемерис.

За її словами, буде здійснюватись розбір конструкцій, а не знесення.

«Там не буде повного демонтажу, це частковий демонтаж, який безумовно приведе до повного перекриття руху і до демонтажу не тільки конструкцій і всього решти. Це не буде обвал, це не буде знесення»,  — пояснила вона.

Чемерис зазначила, що процес демонтажу мосту почнеться у грудні, а підготовчі роботи — у листопаді.

«З початку листопада починаються підготовчі роботи для демонтажу конструкцій і тротуарів. Це консолі і тротуарна частиина. Уже на початку грудня ми будемо проводити демонтаж самих конструкцій. Це на грудень переноситься», — пояснила Чемерис.

«Мова йде лише про підготовчі роботи і демонтаж консолей і тротуарів », — наголосила вона.

«Під час підготовчих робіт до демонтажу почнуть перекривати вулиці навколо мосту. Ми ідемо до того, що рух буде перекритий і схеми об'їздів уже готові. Для людей будуть встановлені переходи зі світлофорами», — уточнила Чемерис.

На питання, коли орієнтовно буде завершений демонтаж мосту, Чемерис відповіла: «До кінця січня наступного року, січень лютий, не раніше».

Зазначимо, 5 липня 2018 року Київська адміністрація затвердила проект реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана.

Затверджений КМДА проект передбачає будівництво неповного «чотирилисника» з трьома з'їздами — замість класичних для «чотирилисника» чотирьох. 

Загальна кошторисна вартість будівництва станом на червень 2018 року становила 830 мільйонів гривень. 

Як повідомляла програма Схеми, переможцем тендеру на проведення реконструкції Шулявського мосту стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить помічнику народного депутата Максима Микитася.

Нагадаємо, 8 травня 2018 року зареєстрував петицію з вимогою провести закритий архітектурний конкурс на кращу проектну рішення розв'язки Шулявського шляхопроводу.

Як зазначив автор петиції, намір КМДА здійснити реконструкцію Шулявського мосту по схемі неповний «Чотирилисник», принесе негативні наслідки. На його думку, «Чотирилисник» є застарілим типом транспортної розв'язки, що має обмежене використання в містах.

У КМДА у рамках вирішення проблеми Шулявського шляхопроводу обрали 3 проекти його реконструкції.

Нагадаємо, у лютому 2017 року в Києві обвалилася частина Шулявського шляхопроводу. Після цього влада міста дійшла висновку, що міст треба реконструювати.

Більше про:
# шулявка
# міст
Пов`язані новини