Siemens підписав з Росією угоду на поставку газових турбін

19 грудня, 2017 13:53
default/Siemens підписав з Росією угоду на поставку газових турбін
Зберегти
Вигляд
Німецький концерн Siemens підписав з Татарстаном контракт на будівництво електростанції. Сума угоди складає 380 мільйонів євро.

Німецький концерн Siemens підписав з Татарстаном контракт на будівництво електростанції. Сума угоди складає 380 мільйонів євро.

Про це повідомляє прес-служба Siemens.

Контракт на будівництво підписали президент компанії з німецької сторони Дітріх Меллер та гендиректор «дочки» російського холдингу «ТАИФ» «Нижнекамскнефтехима» Азат Бікмурзін.

У межах підписаної угоди Siemens побудує «під ключ» парогазову електростанцію, потужність якої складатиме 495 МВт. Субпідрядником у будівництві виступає турецька будівельна компанія Enka.

Siemens зобов’язався поставити дві газові турбіни SGT5-2000Е та одну парову турбіну SST-600, а також обладнання для розподілення енергії.

Зазначається, що електростанцію планують запустити у травні 2021 року. У вартість контракту входить також 13-річне сервісне обслуговування.

5 липня Reuters повідомило, що Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим. 

У листопаді Міненерго Росії заявило, що Siemens продовжує брати участь у конкурсах на поставку обладнання.

Пов`язані новини