Фото:

Ростислав Солод / Facebook

Ростислав Солод — син депутатів від «Опозиційної платформи — За життя» Наталії Королевської та Юрія Солода — оголосив про участь у місцевих виборах у Краматорську Донецької області. Хлопець 2001 року народження висувається в депутати міської ради.

Про це Солод повідомив у Facebook. Офіційно його висунули кандидатом під час з'їзду осередку партії 24 вересня.

За його словами, він іде на вибори з командою «ОПЗЖ», аби зробити Краматорськ «інвестиційно привабливим, технологічним і комфортним для життя містом».

«Проголосувавши проти уламків режиму Порошенка на президентських і парламентських виборах, ми маємо зробити наступний крок і вимести партію війни і занепаду з міської ради Краматорська!» — пише Солод.

Те, що Ростислав Солод — справді син депутатів від «ОПЗЖ» Наталії Королевської та Юрія Солода, випливає з поданої останнім декларації до НАЗК — на посаду народного депутата.

А що з місцевими виборами?

Місцеві вибори в Україні пройдуть у неділю, 25 жовтня. Обиратимуть депутатів місцевих рад — сільських і селищних, міських, районних та обласних, районних у містах, — а також міського голову Києва та голів майже усіх міст, сіл і територіальних громад.

Українські громадяни, які хворіють на коронавірусну хворобу чи мають підозру на COVID-19, зможуть проголосувати на місцевих виборах вдома. Однак для цього необхідно подати заявку до 23 жовтня включно.

Поділитись: