У Харківській обласній інфекційній лікарні коронавірус виявили вже у 20 людей — у 5 лікарів та 15 медпрацівників. Заповненість лікарні — 88%.

Про це повідомляють місцеві видання NewsRoom та KharkivToday з посиланням на Харківську обласну держадміністрацію.

Серед хворих на COVID-19 — директор закладу Павло Нартов та завідувач анестезіології.

«Зараз працюють 5 анестезіологів, навантаження високе, але всі необхідні реанімаційні дії виконуються», — заявили в ОДА.

Там додали, що фактично лікарнею зараз керує співробітниця Харківської медичної академії.

Також в адміністрації уточнили, що з 200 ліжок зайняті 175, тобто 88%. Водночас там пообіцяли, що за допомогою перерозподілу пацієнтів в інші лікарні показник вдасться знизити до 50% вже завтра, 25 травня.  

Учора, 23 травня, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Медакадемії Володимир Корсунов, який консультує лікарню, написав у Facebook, що ситуація в обласній інфекційній лікарні «на межі вибуху». За його словами, працівники звільняються з неї.

Корсунов додав, що сьогодні був на нараді в ОДА і, на його думку, там почули його щодо критичної ситуації в лікарні і планують вжити правильних заходів.

Нагадаємо, в Україні вже 4 тисячі медиків заразилися коронавірусом. Загалом в країні майже 21 тисяча підтверджених випадків, тобто на медиків припадає трохи менше ніж 20% з усіх інфікувань.

Поділитись: