Життя

Ситуація у Смілі: два великих мікрорайони без тепла — житель

Громадське
Життя/Ситуація у Смілі: два великих мікрорайони без тепла — житель
Зберегти
Вигляд
У місті Сміла Черкаської області у більшості мешканців досі відсутнє опалення. Про це у коментарі Громадському повідомив місцевий житель Максим Няньченко.

«Погано з опаленням, основна частина котелень взагалі не працює. Зокрема, (без опалення, ред.) дуже великий район біля Радіоприладного заводу. Ми зараз прийшли на котельню, яка обіцяли запустити до ранку, але до цього часу — вона не запущена», — пояснив мешканець.

Він зазначив, що йдеться про котельню №25 у районі Радіоприладного заводу.

«Частково запущено опалення в центральній частині міста, а решта районів без тепла... Два великих мікрорайони вони зараз залишаються без тепла», — додав Максим.

Раніше Няньченко повідомив Громадському, що у місті запустили вже 4 котельні, ще 10 пообіцяли увімкнути вночі з 15 на 16 листопада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 10 запитань про опалення: міста без тепла, бо постачальники заборгували Нафтогазу мільярди

Раніше президент Петро Порошенко на засіданні комісії щодо ситуації з теплопостачанням у Смілі сказав: «Даю вам декілька годин, мені як президенту доповісти, що тепло запущено і газ пішов».

Також президент сказав, що «Крутити вентиль — це не є справа президента. Я цим не займався і займатися не буду. Але як глава держави, я ні в якому разі не дам порушувати права громадян».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Знеструмлена лікарня та дистанційне навчання у Смілі — репортаж з останнього «холодного» міста

У Смілі проживає 68 тисяч людей. До всіх 20 котелень підключені 152 будинки, у яких проживає 19 700 людей.

Пов`язані новини