Авіакомпанія SkyUp оголосила про початок продажу авіаквитків за пільговою ціною на нерегулярні рейси з 18 міст для повернення українців з-за кордону.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Йдеться про такі міста: Париж, Аліканте, Берлін, Стокгольм, Відень, Варшава, Прага, Тбілісі, Ліссабон, Мюнхен, Неаполь, Франкфурт, Прага, Таллін, Цюрих, Стамбул, Барселона, Лондон».

«Це ще один інструмент повернення українців з-за кордону. Йдіть на сайт авіакомпанії й беріть квитки... Ми ж працюємо далі для вирішення решти проблем наших людей, які застрягли по всьому світі», — написав він.

Перед цим Кулеба закликав українців, які застрягли за кордоном, не купувати квитки на авіарейси на дату після 17 березня, а чекати на офіційні повідомлення про можливість евакуації.

Нагадаємо, з 12 березня по всій Україні почався карантин у зв’язку з розповсюдженням у світі коронавірусу. Так, усі навчальні заклади, включно з приватними, закрили на три тижні, до 3 квітня.

З 16 березня Україна на два тижні закрила кордон для іноземних громадян, щоб обмежити поширення коронавірусу.

З 17 березня Україна закрила пасажирське авіасполучення.

Наразі в Україні відомо про 14 випадків коронавірусу, два з них летальні (померли 71-річна жінка у Житомирській області та 33-річна у Чернівецькій. Загалом 10 інфікованих у Чернівецькій області, по одному в Житомирській та Київській областях та двоє у Києві.

Поділитись: