Світ

Слідком РФ назвав основну версію пожежі у ТЦ Кемерова

27 березня, 2018 13:12
Світ/Слідком РФ назвав основну версію пожежі у ТЦ Кемерова
Зберегти
Вигляд
У Слідчому комітеті РФ заявили, що найбільш імовірною причиною пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерові є коротке замикання.

У Слідчому комітеті РФ заявили, що найбільш імовірною причиною пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерові є коротке замикання.

У межах розслідування кримінальної справи про загибель у пожежі десятків людей призначені електротехнічна, будівельна та технічна експертизи, передає «Інтерфакс».

«Осередок займання — дитячий гральний майданчик, четвертий поверх. Ми зараз призначили експертизу, разом радимося. Там дві версії — або це самозаймання внаслідок поганої електрики, яку замкнуло, або версія, в яку ми менше віримо - застосування відкритого вогню», — зазначив глава Слідкому Олександр Бастрикін.

Нагадаємо, згідно з останніми даними, під час пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерові загинула 41 дитина.

Вранці 27 березня жителі Кемерова вийшли на стихійний мітинг до будівлі обласної адміністрації через пожежу в ТЦ «Зимняя вишня». Вони вимагають покарати винних та повідомити правду про те, що сталося у ТЦ, оскільки вважають, що кількість загиблих є значно вищою за офіційні дані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖПожежа в Кемерові: що відомо

25 березня вранці у російському місті Кемерово, в торговельно-розважальному комплексі «Зимняя вишня» почалася пожежа.

За десять годин після початку загоряння повідомлялося про загибель 12 людей, ще за годину — про 40, більшість з них діти.

26 березня стало відомо, що кількість загиблих перевищила 60.

З 27 березня у Кемеровській області оголосили триденний траур за загиблими у пожежі в торгівельному центрі «Зимняя вишня» де, за останніми даними, загинули 64 людини, велика кількість з яких діти.

Слідчий комітет РФ заявив, що в ТЦ «Зимняя Вишня» в Кемерові пожежні виходи були заблоковані під час пожежі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежа в російському Кемерові: реакція чиновників та федеральних каналів.

Затримали також охоронця ТЦ «Зимняя вишня», який при отриманні сигналу про пожежу в будівлі відключив систему оповіщення.

Пов`язані новини