Світ

Слідком РФ відкрив нову справу проти історика Дмитрієва

28 червня, 2018 12:32
Світ/Слідком РФ відкрив нову справу проти історика Дмитрієва
Зберегти
Вигляд
Слідчий комітет Росії відкрив нову кримінальну справу проти російського історика та очільника карельського «Меморіалу» Юрія Дмитрієва.

Слідчий комітет Росії відкрив нову кримінальну справу проти російського історика та очільника карельського «Меморіалу» Юрія Дмитрієва.

Про це повідомляє «ТАСС». 

«Дмитрієв затриманий в рамках кримінальної справи, порушеної за пунктом Б частини 4 статті 132 Кримінального кодексу РФ ( Насильницькі дії сексуального характеру). Він підозрюваниий у справі», — розповів помічник керівника слідчого управління СК РФ по Карелії Віталій Коновалов, не уточнивши інших подробиць.

27 червня донька Дмитрієва Катерина Клод повідомила, що її батька затримали по дорозі до Свірського монастиря.

 5 квітня історику Юрію Дмитрієву суд виніс виправдальний вирок. Його звинувачували за статтями про розпусні дії і виготовленні дитячої порнографії. При цьому історик був визнаний винним в зберіганні зброї через знайдені у нього під час обшуку фрагментів рушниці. Дмитрієву призначили обмеження волі строком на два з половиною роки.

Згодом Верховний суд Карелії скасував виправдувальний вирок і направив справу на повторний розгляд до Петрозаводський міський суд.

Юрій Дмитрієв — краєзнавець, керівник карельського відділення товариства «Меморіал». Відомий тим, що експедиції під його керівництвом виявили місця поховання жертв політичних репресій в Сандармоху і Червоному бору.

Пов`язані новини