Колишній мер Харкова і ексрегіонал Михайло Добкін знову хоче отримати посаду очільника Харкова — конкурувати він буде й зі своїм політичним партнером Геннадієм Кернесом.

Про це розповів сам Добкін.

«Дорогі харків’яни! Сьогодні я подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду Харківського міського голови», — написав він у власному Телеграм-каналі.

Говорити про «мотиви і причини» такого рішення він поки не хоче, але загадав Кернеса, бо у контексті нинішнього мера міста такий крок Добкіна став неочікуваним — він конкуруватиме зі своїм політичним партнером, із яким, вочевидь, має дуже схожий електорат.

«Скажу лише одне, бажаю Геннадію Кернесу якнайшвидшого одужання і повернення до рідного Харкова», — додав Добкін.

Нагадаємо, Кернес зараз із коронавірусом перебуває в німецькій лікарні, але його вже висунули кандидатом у мери Харкова.

«Гепа і Допа»

Навряд хтось, хто знає Кернеса і Добкіна, не чув цих їхніх прізвиськ. На політичній карті Україні їх сприймають як тандем партнерів із Харкова. Так, Добкін у 2006-2010 роках був мером Харкова, а у 2010-2014 — главою Харківської ОДА. Кернес став мером Харкові у 2010 році і відтоді не віддає цю посаду.

Добкін же нині живе в Києві і навіть казав про бажання балотуватися на посаду мера Києва, але врешті решт передумав.

«Шановні кияни, дорогі друзі! Спасибі всім, хто підтримував мене, спасибі і тим, хто критикував. У нас все ще попереду!», — прокоментував відмову від цих планів Добкін.

Ну і що за новина про Добкіна та Кернеса без цього відео (воно з лайкою).

Поділитись: