Партія «Слуга народу» оприлюднила списки своїх кандидатів на мажоритарних округах у 10 областях.

Відповідна інформація оприлюднена на сторінці партії у Facebook.

Київська область:

  • Округ № 90 — Нестерчук Юрій Вікторович;
  • Округ № 91 — Дунда Олег Андрійович;
  • Округ № 92 — Колюх Валерій Вікторович;
  • Округ № 93 — Скороход Анна Костянтинівна;
  • Округ № 94 — Дубінський Олександр Анатолійович;
  • Округ № 95 — Горобець Олександр Сергійович;
  • Округ № 96 — Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна;
  • Округ № 97 — Галушко Микола Леонідович;
  • Округ № 98 — Бунін Сергій Валерійович.

Львівська область:

  • Округ №115 — Шубка Катерина Павлівна;
  • Округ № 116 — Мельник Ростислав Леонідович;
  • Округ №117 — Фединяк Роман Анатолійович;
  • Округ №118 — Федецький Артем Андрійович;
  • Округ №119 — Кавецький Орест Юрійович;
  • Округ №120 — Голяк Леся Володимирівна;
  • Округ №121 — Саламаха Орест Ігорович;
  • Округ №122 — Шумський Андрій Миколайович;
  • Округ №123 — Квасецька Наталія Василівна;
  • Округ №124 — Камельчук Юрій Олександрович;
  • Округ №125 — Яворський Микола Миколайович;
  • Округ №126 — Наконечний Володимир Михайлович.

Кіровоградська область:

  • Округ № 99 — Дануца Олександр Анатолійович;
  • Округ № 100 — Мурдій Ігор Юрійович;
  • Округ № 101 — Кузбит Юрій Михайлович;
  • Округ № 102 — Петрощук Артем Васильович;
  • Округ № 103 — Воронько Олег Євгенович.

Миколаївська область:

  • Округ № 127 — Пасічний Олександр Станіславович;
  • Округ № 128 — Гайду Олександр Васильович;
  • Округ № 129 — Копитін Ігор Володимирович;
  • Округ № 130 — Негулевський Ігор Петрович;
  • Округ № 131 — Чорноморов Артем Олегович;
  • Округ №132 — Дирдін Максим Євгенович.

Запорізька область:

  • Округ № 74 — Касай Геннадій Олександрович;
  • Округ № 75 — Соха Роман Васильович;
  • Округ № 76 — Шевченко Євгеній Володимирович;
  • Округ № 77 — Штепа Сергій Сергійович;
  • Округ № 78 — Боговін Віталій Вікторович;
  • Округ № 79 — Яцик Юлія Григорівна;
  • Округ № 80 — Гладкий Дмитро Вікторович;
  • Округ № 81 — Мельник Павло Вікторович;
  • Округ № 82 — Нікітіна Марина Вікторівна.

Чернігівська область:

  • Округ №205 — Семінський Олег Валерійович;
  • Округ №206 — Поляков Антон Едуардович;
  • Округ №207 — Зуєв Максим Сергійович;
  • Округ №208 — Панченко Антон Олександрович;
  • Округ №209 — Зуб Валерій Олексійович;
  • Округ №210 — Пахомов Дмитро Анатолійович.

Чернівецька область:

  • Округ №201 — Лис Олена Георгіївна
  • Округ №202 — Заремський Максим Валентинович;
  • Округ №203 — Мазурашу Георгій Георгійович;
  • Округ №204 — Божик Валерій Іванович.

Закарпатська область:

  • Округ №68 — Пекарь Олександр Вікторович;
  • Округ №69 — Токар Едгар Володимирович;
  • Округ №70 — Лаба Михайло Михайлович;
  • Округ №71 — Грабар Сергій Володимирович;
  • Округ №72 — Носа Вадим Іванович;
  • Округ №73 — Маргітич Іван Володимирович.

Житомирська область:

  • Округ № 62 — Герасименко Ігор Леонідович;
  • Округ № 63 — Кицак Богдан Вікторович;
  • Округ № 64 — Сігачов Вячеслав Валерійович;
  • Округ № 65 — Костюк Дмитро Сергійович;
  • Округ № 66 — Грищенко Тетяна Миколаївна;
  • Округ № 67 — Кузьміних Сергій Володимирович.

Вінницька область:

  • Округ № 11 — Пашковський Максим Ігорович;
  • Округ № 12 — Драбовський Анатолій Григорович;
  • Округ № 13 — Максименко Юрій Володимирович;
  • Округ № 14 — Борзова Ірина Наумівна;
  • Округ № 15 — Пращук Віталій Юрійович;
  • Округ № 16 — Томляк Таїса Сергіївна;
  • Округ № 17 — Коваль Олександр Леонідович;
  • Округ № 18 — Довгань Павло Олегович.

Раніше повідомлялось, що за даними дослідження Socis, п’ять політичних партій мають рейтинг, необхідний для проходу у Верховну Раду, президентська партія «Слуга народу» продовжує лідирувати зі значним відривом.

Нагадаємо:

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile