Фракція «Слуга Народу» пропонує заслухати міністра внутрішніх справ Арсена Авакова із доповіддю щодо резонансних кримінальних подій останнього тижня. Депутати хочуть заслухати його на годині запитань до уряду 5 червня.

З такою пропозицією виступив перший заступник голови фракції «Слуга Народу» Олександр Корнієнко на засіданні погоджувальної ради 1 червня.

«Враховуючи ту ситуацію, яка склалася за попередні два тижні, наша фракція пропонує запросити на день уряду міністра внутрішніх справ Арсена Авакова для доповіді по тих важливих ситуаціях, які сталися», — зазначив Корнієнко.

«У п’ятницю (перестрілка — ред.) в Броварах, і історія з Кагарликом, з етичною поведінкою правоохоронців — і доповісти про стан розслідування щодо обставин загибелі нашого колеги пана Давиденка. Є багато запитань, я думаю, наш міністр дасть нам відповідь», — додав він.

Раніше фракція «Голос» виступила з вимогою відправити Авакова у відставку на тлі перестрілки в Броварах та катування і зґвалтування жінки поліцейськими у Кагарлику.

Поділитись: