Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні відомості у деклараціях голови Національного банку України Якова Смолія та ще трьох посадовців.

Як повідомляє пресслужба НАЗК, недостовірні відомості помічені у деклараціях голови Національного банку Якова Смолія, заступника міністра енергетики та вугільної промисловості Анатолія Корзуна, колишнього першого заступника голови Державного агентства рибного господарства Володимира Фалея та голови Більмацької районної держадміністрації Запорізької області Артема Попова.

Зокрема, за результатами перевірки декларацій Якова Смолія за 2015 — 2017 роки НАЗК встановило, що посадовець зазначив недостовірні відомості стосовно вартості на дату набуття у власність частки трьох нежилих приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді процентів, не зазначив відомості стосовно наявності у дружини корпоративних прав.

Крім того, Смолій не вказав інформацію про низку земельних ділянок, які належать йому на праві власності, та кошти, розміщені ним та дружиною на банківських рахунках.

«Загальна сума недостовірних відомостей у деклараціях за 2015, 2016 та 2017 роки становить понад 8,5 млн грн, 6,6 млн грн та понад 3,2 млн грн відповідно», — йдеться у повідомленні.

Раніше Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні відомості у деклараціях судді та ексначальника поліції Одеської області Дмитра Головіна, затриманого 25 липня за підозрою в заволодінні тютюновою продукцією, яка була речовим доказом у поліцейському розслідуванні.

Поділитись: