Національне агентство з питань запобігання корупції виявило недостовірні відомості у деклараціях судді та ексначальника поліції Одеської області Дмитра Головіна, затриманого 25 липня за підозрою в заволодінні тютюновою продукцією, яка була речовим доказом у поліцейському розслідуванні.

Про це повідомляється на сайті НАЗК.

«За результатами повної перевірки декларації колишнього начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Дмитра Головіна за 2017 рік Національне агентство виявило ознаки кримінального правопорушення, пов’язаного з корупцією — декларування недостовірної інформації на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб», — йдеться у повідомленні.

Посадовець не задекларував автомобіль, власну квартиру та квартиру дружини, що належать їм на праві власності, а також зазначив недостовірні відомості про свій дохід та дохід дружини. Загалом відомості, вказані посадовцем у декларації, відрізняються від достовірних на суму понад 819 тисяч гривень.

«За декларування недостовірних відомостей на суму понад 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб Національне агентство направило до суду протокол стосовно судді Перемишлянського районного суду Львівської області Романа Борняка», — повідомили у НАЗК.

За результатами перевірки декларації за 2017 рік встановлено, що суддя не зазначив відомості про свій дохід, дохід дружини від продажу нерухомого майна та страхових виплат. Загалом встановлено декларування недостовірних відомостей на суму 237,6 тис. грн.

Нагадаємо, колишнього начальника поліції Одеської області Дмитра Головіна та його заступника підозрюють у заволодінні тютюновою продукцією, яка була речовим доказом у поліцейському розслідуванні. Ймовірно, Головін допомагав контрабандистам легалізовувати цигарки, які незаконно прибували в одеський порт.

Ексначальника поліції Одеси Головіна затримали 25 липня.

23 квітня Головін подав у відставку з посади начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області. Замість нього призначили Олега Беха, який раніше був начальником Головного управління в Харківській області.

26 липня суд відправив Головіна під цілодобовий домашній арешт, хоча прокурори просили арештувати його із альтернативою застави у 22 мільйони гривень. Також вдома у Головіна знайшли 26 тисяч євро і 13 тисяч доларів готівкою.

Поділитись: