Кандидатка у президенти РФ Ксенія Собчак відповіла на коментар міністра закордонних справ України Павла Клімкін про її намір поїхати до Криму.

Кандидатка у президенти РФ Ксенія Собчак відповіла на коментар міністра закордонних справ України Павла Клімкін про її намір поїхати до Криму.

Про це Собчак написала в Instagram.

Клімкін заявляв, що законний в’їзд Собчак на територію анексованого Криму для ведення нелегітимної кампанії — це «політична шизофренія».

«Дуже не хочеться відповідати вищій посадовій особі суверенної держави в дусі «сам такий». Але замисліться: українська влада перешкодила єдиному російському політикові, що підтримав їх національний суверенітет, відвідати їх країну в суворій відповідності з її законами. Тож кому насправді вигідна окупація Криму та війна на Донбасі, хто фактично діє в інтересах Путіна, ДНР і ЛНР? У кого з нас шизофренія?», — написала Собчак.

Раніше кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак заявила, що звернулася до посольства України за дозволом на поїздку в Крим. «Я направила листа до посольства України. Якщо я поїду в Крим, то тільки через Україну. Якщо я отримаю дозвіл на цей в'їзд, я поїду туди», — сказала Собчак.

Державна прикордонна служба заявила, що перевірить можливі порушення українського законодавства з боку Ксенії Собчак, коли вона безпосередньо перетинатиме російсько-український кордон.

Нагадаємо, Собчак заявила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії». 

Так вона відреагувала на заяву депутатки Держдуми від «Єдиної Росії» Наталії Поклонської, яка назвала слова телеведучої Собчак про те, що Крим є українською територією, «неповагою до людей і власної батьківщини».

Поділитись: