Колишня кандидатка в президенти Росії, телеведуча Ксенія Собчак заявила, що не збирається їхати до Криму, куди раніше хотіла поїхати для агітації.

Колишня кандидатка в президенти Росії, телеведуча Ксенія Собчак заявила, що не збирається їхати до Криму, куди раніше хотіла поїхати для агітації.

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

«Я дійсно просила (давно) дозвіл на в'їзд до Криму для агітації. І в принципі не виключаю для себе законного(!) в'їзду на цю територію. До речі, єдиний раз, коли я була в Криму як журналіст, я полетіла рівно в день прийняття Україною заборонного закону. Але зараз до Криму я не збираюся», — написала Собчак.

Раніше видання «Кримінформ» повідомило, що Собчак 28 квітня приїде до анексованого Росією півострову для участі в бізнес-тренінгу, який відбудеться в Алушті з 27 по 29 квітня.

Перед виборами президента в РФ Собчак заявила, що звернулася до посольства України за дозволом на поїздку в анексований Крим. «Я направила листа до посольства України. Якщо я поїду в Крим, то тільки через Україну. Якщо я отримаю дозвіл на цей в'їзд, я поїду туди», — сказала Собчак.

Державна прикордонна служба заявила, що перевірить можливі порушення українського законодавства з боку Ксенії Собчак, коли вона безпосередньо перетинатиме російсько-український кордон.

А глава МЗС Клімкін заявляв, що законний в’їзд Собчак на територію анексованого Криму для ведення нелегітимної кампанії — це «політична шизофренія».

Нагадаємо, Собчак заявила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії». 

Так вона відреагувала на заяву депутатки Держдуми від «Єдиної Росії» Наталії Поклонської, яка назвала слова телеведучої Собчак про те, що Крим є українською територією, «неповагою до людей і власної батьківщини».

Поділитись: