Нинішні вибори президента перейшли здебільшого в емоційну складову, де основне протистояння — емоція страху проти емоції протесту, вважає заступник директора соціологічної групи «Рейтинг» Любомир Мисів.

«Очевидно, що президент (Петро Порошенко — ред.) далі намагається налякати суспільство — дефолтами, воєнною агресією Росії та іншими чинниками. З другої сторони ми бачимо частково ірраціональний вибір проти системи — будь хто, аби не Порошенко», — сказав соціолог в ефірі програми «Нині вже» на Громадському.

Водночас Мисів зазначив, що електорат Зеленського не повністю є протестним, частина виборців бачить у ньому ту людину, яка може змінити країну.

«Якщо говорити про протестний електорат, то в Зеленського він переважає. Звісно, частина електорату голосує за нове молоде обличчя і, в принципі, Зеленському вдалося перейти з медійного персонажа в політичного, перевести акценти з віртуального образу в реальний», — резюмував він.

Раніше заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко зазначив, що навіть якщо Порошенко «переговорить» Зеленського на дебатах, це йому не дуже допоможе.

Нагадаємо, Петро Порошенко 17 квітня підтвердив, що прийде на дебати 19 квітня о 19:00 на стадіон «Олімпійський».

Володимир Зеленський оголосив про старт розповсюдження квитків на дебати.

Своєю чергою, ЦВК дозволила перенести передбачені законом дебати в студії Суспільного 19 квітня з 20:00 на 21:00. 

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14.29%. Другий тур виборів президента України відбудеться 21 квітня.

Поділитись: