Голова Соціалістичної партії України Ілля Кива склав повноваження голови партії та пішов до блоку «Опозиційна платформа – за життя» Віктора Медведчука та Юрія Бойка.

Про це повідомила прес-служба політсили.

«Ілля Кива склав повноваження голови Соціалістичної партії України. Його відставку прийняв черговий з'їзд 5 червня. На з'їзді обрано нового голову партії — Сергія Чередниченка», — йдеться в повідомленні.

Також в політсилі навели слова Киви, чому він вирішив приєднатися до «потужної прогресивної команди» «Опозиційної платформи».

«Найголовніше — це досягнення миру в нашій країні. І ми зробили наш крок для того, щоб зшити Україну. Разом ми зможемо забезпечити якісну професійну роботу. Наші політичні погляди збігаються, і ми маємо намір і далі боротися за соціальну справедливість і захищати людей — уже в парламенті», — сказав він.

Сам Кива на сторінці в Facebook зазначив, що він не залишив партію, а був одноголосно делегований її з’їздом «для зміцнення української позиції».

Він додав, що своїм головним завданням у «Опозиційній платформі» бачить мирні переговори та переговори про повернення військовополонених.

Нагадаємо, в листопаді 2018 року СПУ висунула свого голову Іллю Киву кандидатом на президентських виборах. За результатами голосування на виборах президента, за нього віддали свої голоси 5869 українців.

/Олександр Стебницький

Поділитись: