Світ

Соратники Януковича дадуть прес-конференцію у Москві щодо справи про держзраду

26 квітня, 2018 16:01
Світ/Соратники Януковича дадуть прес-конференцію у Москві щодо справи про держзраду
Зберегти
Вигляд
У Москві 26 квітня відбудеться прес-конференції свідків з боку Віктора Януковича у справі про держзраду екс-президента.

У Москві 26 квітня відбудеться прес-конференції свідків з боку Віктора Януковича у справі про держзраду екс-президента.

Про це повідомляє «ТАСС».

Прес-конференцію присвятять рішенню київського суду, який не дозволив свідкам з боку екс-президента виступити зі свідченнями і постановив відразу перейти до стадії судових дебатів.

У заході візьмуть участь колишній прем’єр-міністр Микола Азаров, глава Адміністрації президента часів Януковича Андрій Клюєв, екс-міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко, колишній глава Служби безпеки України Олександр Якименко, колишній міністр оборони Павло Лебедєв та екс-командувач внутрішніми військами Станіслав Шуляк. 

Раніше адвокати Януковича звернулися до поліції після призначення судом дебатів.

Нагадаємо, суд у справі про держзраду Януковича 19 квітня оголосив про завершення стадії судового слідства та перехід до стадії судових дебатів.

Адвокати екс-президента Януковича у залі суду висловили протест і покинули засідання. «Це рішення незаконне, що не допитані всі свідки. Це рішення прийнято під політичним тиском. У нас не допитані більше 10 свідків захисту», — заявив адвокат Віталій Сердюк.

Генеральна прокуратура завершила слідство у справі президента-утікачаВіктора Януковича та низки його колишніх високопосадовців.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Транспорт від Добкіна та 8 пересадок: як тікав Янукович — свідчення охоронців

Президент-утікач звинувачується в державній зраді, пособництві представникам влади Росії, умисних діях, учинених з метою зміни державного кордону України, встановленого Конституцією та веденні агресивної війни.

За цими статтями Януковичу загрожує до 15 років ув’язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Зрадник №1»: за що судять Януковича.

Пов`язані новини