Шевченківський суд Києва взяв під домашній арешт Антона Філіпковського, який є підозрюваним у справі про вимагання хабара головним редактором видання «Страна.юа» Ігорем Гужвою.

Шевченківський суд Києва взяв під домашній арешт Антона Філіпковського, який є підозрюваним у справі про вимагання хабара головним редактором видання «Страна.юа» Ігорем Гужвою.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

За версією слідства, саме Філіпковський брав гроші за «зняття матеріалу» про депутата від «Радикальної партії» Дмитра Лінька і передавав їх Гужві.

«Його затримали вчора близько 17:00. Він погодився на співпрацю зі слідством. Тривалий час проводилися негласні слідчі дії. Безпосередньо після передачі грошей йог затримали. Майже одночасно з Гужвою», — сказала прокурор Київської прокуратури Олена Ковальчук у коментарі Громадському.

Вона підтвердила, що саме Філіпковський є людиною, яка зафіксована на відео у ресторані під час спілкування з Гужвою.

Філіпковський у коментарі Громадському підтвердив, що знайомий особисто з Гужвою, але інших деталей повідомляти не захотів.

«Філіпковський — це та людина, яку нам показала на відеозйомці прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. Нібито саме він брав гроші. Але це смішно», — сказала у коментарі Громадському адвокатка Гужви, екс-міністерка юстиції часів Януковича Олена Лукаш.

Нагадаємо, ввечері 22 червня у Києві затримали головного редактора видання «Страна.ua» Гужву. Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Гужву затримали за підозрою у отриманні хабара.

У ГПУ стверджують, що Гужва вимагав у депутата $20 тисяч за нерозголошення інформації, яка могла б скомпрометувати політика. 23 червня Гужву відправили в СІЗО.

Як повідомив сам Гужва, слідчі дії пов’язані з намаганням народного депутата від «Радикальної партії» Дмитра Лінька дати «Страна.ua» хабара за видалення публікації. У коментарі Громадському депутат Лінько заперечив, що він звертався до редакції «Страна.ua» з таким проханням.

Інтереси Гужви прибула представляти колишня міністр юстиції часів Януковича Олена Лукаш. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ГПУ оприлюднила оперативне відео у справі головреда «Страна.ua» Гужви

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: